В Україні на 45% виріс попит на поліетиленові пакети

В Україні на 45% виріс попит на поліетиленові пакети

Щороку кількість покупок на душу населення зростає, а з ним росте попит на використання поліетиленових пакетів. Лише за 2013 рік реалізація такої продукції збільшилась до 45%. Визначено, у рік жителі України використовують понад 540 млн пакетів.

Така продукція з поліетилену є не тільки як необхідність для здійснення покупок, але як ефективний засіб реклами. Сьогодні все більше число керівників маркетингових відділів багатьох компаній вдаються до просування своєї торгової марки за допомогою друку логотипів на поліетиленових пакетах, оскільки саме цей вид реклами є ефективним і вигідним і при цьому ненав'язливим для споживача.

Якщо у Вас виникла потреба виготовити поліетиленові пакети для певного заходу або для упаковки реалізованої продукції, тоді виробник «Екстра Пластик» може запропонувати Вам виготовлення поліетиленових пакетів різних форм та з нанесенням кольрового флексодруку. Якість гарантована, адже у виробництві використовується сучасне обладнання та перевірена сировина.

Робіть замовлення вже сьогодні, щоб в майбутньому побачити позитивний результат такої реклами!

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create