Про нас

Виробництво поліетиленових пакетів, упаковки,
пакетів з логотипом, мішків, плівки, плівки полімерної -
це те, у чому ми кращі на теренах Україні!

 

ТОВ «Екстра Пластик» успішно працює на ринку полімерної продукції та користується незмінним авторитетом серед багатьох українських клієнтів.

Елегантність, краса, запам'ятовуваність і відмінна якість поліетиленової рекламної продукції - саме такі враження складаються у клієнтів про нашу компанію.

Про нашу продукцію. Дізнайтесь першими!

Поліетиленова плівка нашого виробництва може випускатися різних видів: полотно, рукав, напіврукав. Крім того, вона може мати різну товщину, бути прозорою або пофарбованої в певний колір.

Поліетиленові пакети і рекламні пакети виробництва «Екстра Пластик» вже заслужили високу оцінку багатьох замовників. Нами освоєно випуск поліетиленових пакетів, упаковки та іншої продукції як споживчого, так і промислового сектора.

Асортимент поліетиленової упаковки нашого підприємства включає наступний перелік продукції:

 пакети з петлевою ручкою,
✔ пакети з прорубною ручкою (банан),
 пакети-майки,
 фасувальні пакети,
 мішки-вкладиші,
 пакети для продуктів харчування,
 пакети господарського призначення,
 рекламні поліетиленові пакети з логотипами та зображеннями.

Вищеперерахована продукція може бути виготовлена в різних розмірах, з поліетилену різних кольорів і щільності.

Завдяки співпраці з нашою компанією багато клієнтів неодноразово переконалися, що високий рівень товарної та рекламної продукції сприяє формуванню та зміцненню позитивного образу підприємства, а також збільшенню обсягу продажу продукції, що випускається.

На сьогодні клієнтами компанії «Екстра Пластик» є: КФ ЗАТ ХК «Бліц - Інформ ЗТ «Бліц - Принт», ТОВ «Торговий дім« Кампус Коттон Клаб», ВАТ «Аріадна», Придніпровська залізниця, Торгова група «Реінфорд», ТОВ «Баланс Клуб», ВАТ «Запорізький хлібозавод No5», ТОВ «УКРВАТА», Південно-Західна Залізниця, ВАТ «Одеський масложиркомбінат», ВАТ «ВАТФАРМ» і багато інших.

Продуктивна та якісна робота нашої компанії відзначена щорічними нагородами.

Компанія пропонує своїм клієнтам співпрацю, основними принципами якої будуть порядність і зацікавленість у забезпеченні Вашого підприємства необхідною продукцією за оптимальними цінами.

 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create